668 665 195, 668 662 662, 728 976 783 

Cisowa 6, 84-300 Lębork

budrob@budrob.pl

cribstock

Automaty bębnowe charakteryzują się stożkowym kształtem skrytek. Należy mieć to na uwadze przy wybieraniu urządzenia. Aby zmieścić przedmiot o określonej szerokości konieczne jest sprawdzenie czy wymiar wewnątrz skrytki na to pozwoli. Zmiana konfiguracji automatu po zakupie jest częściowo możliwa wyłącznie w obrębie jednej wysokości drzwi.

PObierz katalogo cribspot

criblocker

Skrytki w automatach CRIBLOCKER mogą być wyposażone w gniazda elektryczne i sieciowe. Dostępne są wersje z drzwiami przezroczystymi oraz oświetleniem, a wewnątrz skrytek możliwy jest montaż uchwytów lub stojaków wymaganych przez fabrykę. Przez ilość możliwych konfiguracji automaty CRIBLOCKER są wyceniane na podstawie projektu automatu.

PObierz katalogo cribspot

cribDrawer

Bardzo pojemny dystrybutor CRIBDRAWER dostosowany jest do zarządzania dużą liczbą indeksów towarowych. Jego konstrukcja zawiera 2 rodzaje szuflad w obrębie jednego urządzenia, zapewniając jednocześnie wiele możliwości konfigurowania przegród. Modułowość automatu pozwala na łączenie urządzeń w zestawy. Dwie opcje załadunku produktów umożliwiają jeszcze szybsze i prostsze uzupełnianie automatu.

PObierz katalogo cribspot

cribspace

Mobilny magazyn - zarządzanie produktami bez względu na lokalizację, adaptacja przestrzeni kontenera dostosowana do indywidualnych potrzeb, dostęp do magazynu samoobsługowego 24/7, alternatywa dla klasycznej narzędziowni bądź magazynu BHP przynosząca wymierne oszczędności.

PObierz katalogo cribspot